ממליצים"משרד אורי מאירוביץ' יחסי ציבור מנהל עבור אוטוטוקס בשנים
האחרונות פעילות יחסי ציבור שכוללת ניהול קמפיינים בינלאומיים סביב תערוכות, השקת
מוצרים, הכרזות על שותפויות אסטרטגיות וגיוסי הון, וניהול קשרים הכוללים שיחות
ומפגשים עם עיתונאים ואנליסטים בארץ ובחו"ל. התוצאות שהשגנו עד כה היו טובות
מאד והניבו באופן עקבי חשיפה משמעותית לחברה. העבודה המשותפת עם מאירוביץ' וצוותו
לאורך הדרך מצוינת, לכן אני ממליץ בשמחה על מאירוביץ' וצוותו
"

יניב סולקס, סמנכ"ל פיתוח עסקי ושיווק, חברת Autotalks
"עברנו לעבוד עם משרד מאירוביץ' לאחר ניסיון לא מוצלח עם חברות יח"צ גדולות ומכובדות שלא הביאו תוצאות. השינוי היה מדהים, אורי וצוות משרדו נרתמו במלוא הכח לעבודה ומספקים כבר מספר שנים תוצאות הרבה יותר ממה שקיווינו וציפינו. אורי והצוות שלו באים לעבוד, ודואגים להפעיל את הגורמים השונים בחברת OneHourTranslation על מנת לקדם את פעילות היח"צ ושהתוצאות ימשיכו לזרום. העבודה מול אורי והצוות שלו מקצועית, עניינית וממוקדת בניגוד להרבה חברות יח"צ אחרות שיצא לי לעבוד איתן בעבר"

 

עופר שושן, מנכ"ל חברת התרגומים One Hour Translation
"משרד אורי מאירוביץ' ניהל עבורנו פרויקט יחסי ציבור של פרסום הודעה לעיתונות בישראל בנוגע לסבב גיוס הון שביצענו. העבודה של מאירוביץ' יחסי ציבור הניבה חשיפה נהדרת בכל ערוצי המדיה הכלכליים והמקצועיים בישראל. בין היתר, מאירוביץ' יחסי ציבור השיגו עבורנו חשיפה בגלובס, דה מרקר, כלכליסט, מוסף "ממון" של ידיעות אחרונות וגיקטיים. אורי ניהל את הפרויקט תוך תיאום הדוק ועדכון שוטף שלנו. בכל מהלך הקמפיין חשנו שאנחנו נמצאים בידיים טובות, מקצועיות ואמינות. אנו ממליצים בחום ליזמים וחברות היי טק על מאירוביץ' יח''צ"

אייל רונן, מנכ"ל Puls
"אורי מאירוביץ' וצוות משרדו ניהלו עבורנו קמפיין יחסי ציבור מדהים להשקת המטען של mobeego בארץ ובעולם. הצוות ניהל קמפיין יחסי ציבור ב- 9 שפות בו זמנית ויצר כמויות יוצאות דופן של חשיפות תקשורתיות איכותיות במדיה כתובה ומשודרת בישראל, אירופה, אמריקה ואסיה. כ- 3 חודשים לאחר ההשקה הבינלאומית, ניסינו להדביק את קצב הביקוש שנוצר כתוצאה מהעבודה המקצועית של מאירוביץ' מול המדיה בישראל ובעשרות מדינות נוספות ברחבי העולם. אנו ממליצים בחום על משרד מאירוביץ' יחסי ציבור"


יזמי חברת mobeego
"אורי מאירוביץ' מספק שירותים לחברת סינופסיס בישראל כאיש יחסי הציבור המקומי החל משנת 2004. אורי מלווה כל פרויקט בצורה מקצועית ויעילה, תוך הפעלת שיקול דעת רב בבחינה, הכוונה והתאמת הפרויקט לעיתונות הרלוונטית ובקידום יחסי הציבור של החברה. אורי מביא ערך רב בזכות הקשרים עם העיתונות הכלכלית והמקצועית, היוזמה והנמרצות, והיכולת של צוות המשרד להביא לחשיפה ברמה גבוהה בעיקר כשמדובר בנושאים טכנולוגיים מורכבים"

 


אהוד לוונשטיין, מנהל מרכז המכירות של סינופסיס בישראל
"שוב אורי מאירוביץ' והצוות שלו סיפקו לאקווינום עבודת יחסי ציבור מצוינת, הפעם עם הודעה לעיתונות שמכריזה על סבב גיוס ההון האחרון שלנו. החשיפה במדיה המקומית והבינלאומית היתה יוצאת דופן, וההשפעה היתה רבה מעבר לציפיות שלנו. אורי בלט במיוחד בכך שהוא וידא שהתוכן שפורסם תאם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנחנו מצפים לעבוד שוב עם מאירוביץ' יחסי ציבור בעתיד הקרוב"
ד"ר גיל שלו, מייסד ומנכ"ל EQUInom
"אורי מאירוביץ' מעניק בשנים האחרונות למשרד פאהן קנה ושות' Grant Thornton ולחברות הבנות שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור ברמה גבוהה מאוד. החשיפה שיזם מאירוביץ' עבור הפירמה בעיתונות הכלכלית, והקשר שנוצר בתבונה מול העורכים והכתבים הרלבנטיים, הם תוצאה של יחסי ציבור ויעוץ תקשורתי המורכבים מחשיבה אסטרטגית, מתכנון מוקפד ומביצוע ללא דופי. בדרך ההתנהלות, בקשר ובליווי הצמוד, הנהלת המשרד רואה במאירוביץ' חלק ממערך השיווק של הפירמה"

 


רו"ח מיקי בלומנטל, שותף מנהל בפירמת רואי החשבון פאהן קנה ושות' Grant Thornton
"אורי מאירוביץ' ניהל את יחסי הציבור של Israel Seconday Fund בארץ ובחו"ל לאורך גיוס הקרן השנייה שלנו. אורי מכיר את האקוסיסטם של תחום ההשקעות בחברות טכנולוגיה, ומנהל קשרים עם כתבים, עורכים ומשפיענים בתחום. אורי שילב תכנון נכון עם ביצוע והצליח ליזום פרסומים משמעותיים ל- ISF בישראל ובחו"ל, במדיות מובילות, וביניהן: וול סטריט ג'ורנל, טקראנץ', רויטרס, AltAssets, גלובס, דה מרקר, כלכליסט, וגיקטיים. אזכורים חיוביים בערוצים אלה הם בעלי חשיבות רבה לבניית האמון של ISF בקרב קהלי היעד שלנו בארץ ובחו"ל. אני ממליצה בחום לשכור את שירותי יחסי הציבור של משרד מאירוביץ'"   

 דנה בן-יוסף, מנהלת כספים, Israel Secondary Fund
"אורי מאירוביץ' מלווה את פרגרין ונצ'רס כאיש יחסי הציבור החל מהקמת הקרן. ההבנה העמוקה שמגלה מאירוביץ' אינה רק בזירת המדיה והעיתונות, אלא גם בהבנת האווירה, הצרכים והאתגרים של תעשיית ההיי-טק. תכונות אלה הופכות את מאירוביץ' למקצוען ולאיש אמון בתחום יחסי הציבור לחברות היי-טק ולקרנות הון סיכון"

 


איל ליפשיץ, שותף מנהל בקרן הון סיכון פרגרין
"אורי מאירוביץ' מנהל את יחסי הציבור של פנינסולה, ואני מאוד מרוצה מהשירות שמאירוביץ' וצוות משרדו מעניקים לנו. אורי הוא מקצוען אמיתי, מתחיל כל שנה בסקירה מעמיקה של צרכינו, ניתוח של הסטטוס והשוק הנוכחיים שלנו, ואז מפתח תוכנית פשוטה וממוקדת בכדי להוביל אותנו ליעדים הבאים. אורי הוא מציאותי, אמין, מספק את מה שהוא מבטיח, ותענוג לעבוד איתו. אני ממליץ בחום על משרד אורי מאירוביץ' יחסי הציבור"

 

מיכה אבני, מנכ"ל פנינסולה, ספקית אשראי לעסקים קטנים ובינוניים
"חברת SCR החלה לעבוד עם אורי מאירוביץ' לאחר נסיון קודם ביח"צ שהיה מאד לא מוצלח ובאופן טבעי היו לנו לא מעט חששות. כיום לאחר מספר שנים של שיתוף פעולה אני יכול להגיד בפה מלא שכל החששות התבדו. אורי הוא מקצוען בתחומו ולמד מהר את התחום שלנו ואת יעדי החברה ומשלב ביניהם היטב. בתקופה זו השגנו את כל יעדי החשיפה שהגדרנו ואף יותר מכך"

 


אורי ענבר, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת SCR
"אורי מאירוביץ' ניהל עבור סטארהום פעילות יחסי הציבור שכללה ייזום אירוע השקה ומפגש עיתונאים במשרדי החברה. שיתוף הפעולה עם מאירוביץ' היה מצוין ולאורך התהליך המאוד חיובי מבחינתנו הפגין מאירוביץ' יצירתיות ומקצועיות רבה. התוצאות שהשיג עבור סטארהום היו נפלאות וכללו חשיפה בכל המדיות החשובות בישראל (עיתונות, טלויזיה ורדיו) כשכל תהליך ההכנה לאירוע נוהל באופן יסודי ומקצועי ביותר. אני ממליצה בחום על מאירוביץ' בכל הקשור לפעילות יחסי ציבור ואשמח לשכור את שירותיו גם בעתיד"

 


עמית דניאל, לשעבר סמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי, סטארהום

 
אורי מאירוביץ' | יחסי ציבור | מגדל ב.ס.ר 1, דרך בן גוריון 2, רמת גן  5257334  טל: 077-2129988 פקס : 077-2129977 נייד: 054-6400070   e-mail: uri@meirovitch.com
יחסי ציבור היי-טק | יחסי ציבור סטארט-אפ | יחסי ציבור פיננסים ושוק ההון יחסי ציבור נדל"ן  | יחסי ציבור לעורכי דין  |  יחסי ציבור בינלאומיים
© כל הזכויות שמורות - יחסי ציבור-אורי מאירוביץ'