אודות מאירוביץ' יחסי ציבור

משרד אורי מאירוביץ' יחסי ציבור, מהמשרדים המובילים בתחום היח"צ לחברות הייטק בישראל,  מסייע לחברות ישראליות ובינלאומיות בהעברת מסרים שיווקיים לקהלי יעד רלוונטיים, באמצעות המדיה הכלכלית והמקצועית בישראל וברחבי העולם. בין לקוחות המשרד: חברות טכנולוגיה וסטארט-אפים, קרנות הון סיכון, חממות טכנולוגיות, יזמים, חברות נדל"ן, בתי השקעות, וספקי שירות (רואי חשבון, יועצים כלכליים ופיננסיים, בנקים להשקעות, מומחי משאבי אנוש, וחברות פיתוח עסקי).

המשרד, שהוקם בשנת 2004 , מנוהל על ידי אורי מאירוביץ' הפעיל בתחומי יחסי ציבור וייעוץ
תקשורת משנת 1998. צוות המשרד כולל יועצי תקשורת בעלי ניסיון רב שנים הן בתחום יחסי
הציבור והן בתפקידי כתיבה ועריכה במדיה הכלכלית והמקצועית בארץ ובחו"ל.

ערכים מוספים:


ניסיון והבנה- עשרות שנות ניסיון מצטבר בניהול יחסי ציבור במדיה הכלכלית והמקצועית בתחומי ההיי-טק והפיננסים. 

מערכת קשרים- מערכת קשרים עם כתבים ועורכים בעיתונות הכלכלית והמקצועית בארץ ובחו"ל.

שירות המותאם לצרכי הלקוח- אפשרות לעבודה על בסיס פרויקטים על פי צרכי הלקוח.
 

תכנון אסטרטגי- מטרת פעילות יחסי הציבור לקדם את האסטרטגיה השיווקית של הלקוח. בעבודה משותפת הופך צוות המשרד בראשות אורי מאירוביץ' לחלק חיוני במערך השיווק של הלקוח. המשרד מגבש עבור הלקוח אסטרטגיה תקשורתית הכוללת את הגדרת החזון ומטרות החברה, קביעת קהלי יעד, קביעת מסרים לקהלי יעד ספציפיים, והעברת המסרים אל קהלי היעד על פי תכנית טקטית.


יוזמה ויצירתיות- פעילות יחסי הציבור השוטפת, מבוססת על תכנית טקטית שמעודכנת באופן שוטף. המשרד יוזם ודוחף את פעילות יחסי הציבור בצורה מושכלת, על מנת לקדם את הצרכים השיווקיים של הלקוח.

ביצוע ללא דופי- ביצוע התכנית התקשורתית תוך הקפדה על פרטים: בחירת הפלטפורמה המתאימה לפרסום (כתב מתאים ומדור מתאים בעיתון הפונה לקהל יעד רלוונטי), הכנה קפדנית של הלקוח לראיון על מנת לתת ללקוח תחושה של בטחון ושליטה בפעילות התקשורתית, העברת מסרים בכתב ובע"פ, כתיבה ברמה גבוהה התואמת את צרכי התקשורת בישראל, והקפדה על שילוב חומרים ויזואליים איכותיים. 

 
אורי מאירוביץ' | יחסי ציבור | מגדל ב.ס.ר 1, דרך בן גוריון 2, רמת גן  5257334  טל: 077-2129988 פקס : 077-2129977 נייד: 054-6400070   e-mail: uri@meirovitch.com
יחסי ציבור היי-טק | יחסי ציבור סטארט-אפ | יחסי ציבור פיננסים ושוק ההון יחסי ציבור נדל"ן  | יחסי ציבור לעורכי דין  |  יחסי ציבור בינלאומיים
© כל הזכויות שמורות - יחסי ציבור-אורי מאירוביץ'